Kandydaci do Rady Miasta i Powiatu

Kandydaci do Rady Miasta Starogard Gdański

dav

Okręg 1

1 KUCHARCZYK Sebastian Jerzy 35 Starogard Gdański
2 ARENT Krystyna 65 Starogard Gdański
3 CHOINA Joachim Daniel 25 Starogard Gdański
4 KACZOCHA Bartosz Jakub 31 Starogard Gdański
5 NADOLSKA Justyna Gabriela 29 Starogard Gdański
6 SADOWSKA Maria 70 Starogard Gdański
7 KASZUBOWSKA Lucyna Maria 33 Starogard Gdański

Granice okręgu nr 1: al. Wojska Polskiego, Bociania, Brzozowa, Ceynowy, Dąbka, Derdowskiego, Dmowskiego, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika, Generała Augusta Fieldorfa „Nila”, Gdańska, Graniczna, Hillar, Gołębia, Grunwaldzka, Grzybka, Jaskółcza, Jastrzębia, Kalinowskiego, Kleeberga, Kocborowska, Kochanki, Kochanki- Leśnictwo, Kochanki-Strażnica Kolejowa, Kolejowa, Kołłątaja, Korczaka, Kormorania, Krasickiego, Kręta, Krucza, Kryzana, Kutrzeby, Kwiatowa, Legionów, Leśna, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Majowa, Nagórskiego, Niemojewskiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Osiedlowa, Pawia, Pola, Poprzeczna, Północna, Rogali, Generała Stefana Roweckiego „Grota”, Sadowa, , Skarszewska bez nr 2 , Skorupki, Słowackiego, Sowia, Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego, Świętojańska, Traugutta, Tuwima, Unruga, Wiosenna, Księdza Podpułkownika Wryczy, Wybickiego, Kardynała Wyszyńskiego, Zamenhofa, Zielona, Żabia, Żurawia, Żytnia.

Okręg 2

1 PŁACZEK Mieczysław 69 Starogard Gdański
2 KURKOWSKI Henryk Jan 79 Starogard Gdański
3 SLOSARSKA Aleksandra Bożena 67 Starogard Gdański
4 JELONEK Mieczysław 57 Starogard Gdański
5 PIKUL Agnieszka Helena 38 Starogard Gdański
6 GOŁUŃSKA Monika Maria 19 Starogard Gdański
7 KOS Włodzimierz Marek 61 Starogard Gdański
8 POĆWIARDOWSKI Wojciech Adam 37 Starogard Gdański


Granice okręgu nr 2: Abrahama, aleja Armii Krajowej, Andersa, Asnyka, Basztowa, Bądkowskiego, Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Browarowa, Cesarza, Chełmońskiego, Chojnicka, Cicha, Darowana, Droga Owidzka, Edmunda Falkowskiego, Farmaceutów, Antoniego Górskiego, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Heweliusza, Jabłowska, Jaszczurkowców, Kanałowa, Kellera, Kilińskiego, Kleszczyńskiego, Konopnickiej, Kościuszki, ul.Kopernika, Kozia, Kraziewicza, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Maczka, Matejki, Józefa Milewskiego, Norwida, Obrońców Wybrzeża, Okulickiego, Olimpijczyków Starogardzkich, Orzeszkowej, Osiedle Nad Stawem, Osiedle 800-lecia, Owidzka, Paderewskiego, Pelplińska, Pillara, Plac 16 Dywizji, Plac Koszarowy, Podgórna, Południowa, Pomorska, Przedmieście, Przejezdna, Prusa, Przy Młynie, Rataja, Ryszarda Rebelki, Rodziny Czosków, Rolna, Rycerska, Rynek, Sambora, Jana Schulza, Sienkiewicza, Słoneczna, Sobieskiego, Spichrzowa, Staszica, Stefańskiego, Szewska, Szornaka, Sychty, ul. Szumana, os. Szumana, Tczewska, Trakt Ariego Izaaka Goldfarba, Unii Europejskiej, Wiśniowa, Witosa, Wodna, Wróblewskiego, Zajezdna,Żeromskiego.

Okręg 3

1 CYLKOWSKI Tomasz Andrzej 30 Starogard Gdański
2 WOSTAL Wiesław 61 Starogard Gdański
3 WICZKOWSKI Sławomir Zbigniew 44 Starogard Gdański
4 SZCZEPIŃSKA Ewa 59 Starogard Gdański
5 HALASZ Ryszard Stanisław 68 Starogard Gdański
6 LIPKA – PREZLATA Agnieszka Sylwia 38 Starogard Gdański
7 POĆWIARDOWSKA – MARCHLEWICZ Anna Helena 35 Starogard Gdański

anice okręgu nr 3: al. Jana Pawła II, al. Niepodległości, Blocka, Bohaterów Westerplatte, Braterska, Bukowa, Bursztynowa, Dąbrowskiego, Dębowa, Drzymały, Dzierżonia, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasprzaka, Kasztanowa, Kociewska, Korytybska, Lange, Leszczynowa, Lubichowska, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle 60- lecia Odzyskania Niepodległości, Osiedle Kopernika do n-ru 15, Osiedle Kopernika od n-ru 23, Reymonta, Rodzinna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa, Złota, Żwirki i Wigury.

Okręg 4

1 KONIECZKA Mirosław Franciszek 54 Starogard Gdański
2 GLANERT Dorota Maria 45 Starogard Gdański
3 SIKORSKI Mirosław Kazimierz 63 Starogard Gdański
4 ERDMAN Karol Marcin 32 Starogard Gdański
5 ZAKRZEWSKA Barbara Ewelina 65 Starogard Gdański
6 GIERSZEWSKI Marek 42 Starogard Gdański
7 BUGAJ Helena 69 Starogard Gdański

Granice okręgu nr 4: Gertrudy Babilińskiej, Bajana, Balewskiego, Bilikiewicza, Bohaterów Getta, Borówkowa, Brejskiego, Broniewskiego, Buchholza, Curie- Skłodowskiej, Chopina, Danusi, Dolna, Droga Nowowiejska, Działkowa, Gimnazjalna, Górna, Alojzego Pawła Gusowskiego, Hallera, Harcerska, Iwaszkiewicza, Jacobsonów, Jagiełły, Jagodowa, Jeżynowa, Juranda ze Spychowa, Kopicza, Magazynowa, Maja, Malinowa, Mickiewicza, Murarska, Nad Wierzycą, Nierzwickiego, Orlińskiego, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Osiedle Nad Jarem, Osiedle Piastów, Parkowa, Piaskowa, Piłsudskiego, Polna, Powstańców Warszawskich, Poziomkowa, Przanowskiego, Rzeczna, Schwabe, Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”, Sędzickiego, Danuty Siedzikówny „Inki”, Sikorskiego, Skalskiego, Skarszewska nr 2, Skarżyńskiego, Sportowa, Szarych Szeregów, Szpitalna, Szturmowskiego, 2 Pułku Szwoleżerów, Ściegiennego, św. Elżbiety, Wiejska, Zachodnia , Zblewska , Zbożowa, Żołnierzy Wyklętych.

 

Kandydaci d Rady Powiatu