Kociewie potrzebuje odbudowy przemysłu!

Starogard i Kociewie mają dziś wiele problemów. Największym jest bezrobocie i brak stabilnych, dobrze płatnych miejsc pracy. Czas na odbudowę przemysłu! Dla Starogardu, dla Kociewia!

Jeżeli mieszkańcy Kociewia zaufają mi i będę miał zaszczyt reprezentować Kociewie w Sejmie RP będę kwestie odbudowy przemysłu w Starogardzie i powiecie Starogardzkim podnosił na różnych forach, w tym sejmowym.

Dziś praca jest bardzo ważna, jej brak to nie tylko wykluczenie społeczne, to także brak możliwości rozwoju całego powiatu starogardzkiego i pogłębianie złych mechanizmów. Praca jednak powinna być stabilna i dobrze wynagradzana. Takie miejsca pracy można znaleźć w przemyśle dlatego ważne aby takie zakłady pracy na Kociewiu odbudować.

To przyczyni się do poprawy komfortu życia każdego mieszkańca Kociewia i Pomorza ale także do rozwoju pozostałych dziedzin, które dziś mogły by lepiej funkcjonować, gdyby bezrobocie było mniejsze a miejsca pracy były lepiej płatne.

Działania na rzecz odbudowy przemysłu na Kociewiu będę traktował priorytetowo. Chcę być rzecznikiem każdej inicjatywy wspierającą inwestycje gospodarcze na Kociewiu i takie zaangażowanie jest według mnie nie tylko dobrym gestem wobec mieszkańców Kociewia, ono jest konieczne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *