Starogard i Kociewie mają dziś wiele problemów. Największym jest bezrobocie i brak stabilnych, dobrze płatnych miejsc pracy. Czas na odbudowę przemysłu! Dla Starogardu, dla Kociewia!

Jeżeli mieszkańcy Kociewia zaufają mi i będę miał zaszczyt reprezentować Kociewie w Sejmie RP będę kwestie odbudowy przemysłu w Starogardzie i powiecie Starogardzkim podnosił na różnych forach, w tym sejmowym.

Dziś praca jest bardzo ważna, jej brak to nie tylko wykluczenie społeczne, to także brak możliwości rozwoju całego powiatu starogardzkiego i pogłębianie złych mechanizmów. Praca jednak powinna być stabilna i dobrze wynagradzana. Takie miejsca pracy można znaleźć w przemyśle dlatego ważne aby takie zakłady pracy na Kociewiu odbudować.

To przyczyni się do poprawy komfortu życia każdego mieszkańca Kociewia i Pomorza ale także do rozwoju pozostałych dziedzin, które dziś mogły by lepiej funkcjonować, gdyby bezrobocie było mniejsze a miejsca pracy były lepiej płatne.

Działania na rzecz odbudowy przemysłu na Kociewiu będę traktował priorytetowo. Chcę być rzecznikiem każdej inicjatywy wspierającą inwestycje gospodarcze na Kociewiu i takie zaangażowanie jest według mnie nie tylko dobrym gestem wobec mieszkańców Kociewia, ono jest konieczne!

Categories: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *