Praca w sejmie i wizyta strażaków ze Starogardu

sejm strażacy ze staogardu u posła jana kiliana

Warszawa: W dniach 10-11 maja br. odbywa się 41. posiedzenie Sejmu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród najważniejszych ustaw, którymi zajmą się posłowie na rozpoczynającym się 10 maja 41. posiedzeniu Sejmu są m.in. zmiany w Kodeksie karnym dot. ochrony zwierząt, nowelizacja przepisów o emeryturach wojskowych, korekta przepisów o opiece zdrowotnej oraz szereg propozycji zmian w sądownictwie powszechnym. 

Warto dodać, że na zaproszenie Posła na Sejm RP – Jana Kiliana wizytowali w budynku Sejmu strażacy ze Starogardu Gdańskiego. W czasie wizyty mieli oni opiekę przewodnika, który oprowadził strażaków po gmachu sejmowym  a także przedstawił wiele ciekawych informacji związanych z Sejmem RP. W czasie obrad przybyli na zaproszenie Posła goście zostali powitani przez Marszałka Sejmu.

Nie zabrakło także wspólnych zdjęć, rozmów z posłem a także wspólnego zwiedzania Sejmu. Co szczególnie cieszy, uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni.

Więcej informacji o aktywności posła na sejm RP – Jana Kiliana znajdziecie państwo także na oficjalnym proflu Facebook pod adresem https://www.facebook.com/kilian.jan/

18470922_1337182889702916_1300184554_n