Spotkanie z mieszkańcami Bobowa i Smoląga

Kolejny dzień kampanii parlamentarnej  (Bobowo,  Smoląg)

Dziś miałem przyjemność spotkać się i porozmawiać z mieszkańcami Smoląga oraz Bobowa w Gminnym Ośrodku Kultury – ale wcześniej również bezpośrednio na ulicach Bobowa i Smoląga. Spotkanie było zorganizowane przez panią sołtys Małgorzatę Kosiedowską. Podczas spotkania przedstawiłem najważniejsze postulaty programowe oraz wysłuchałem z uwagą pytań dotyczących programu Prawa i Sprawiedliwości.

Zebrani mieszkańcy dzielili się swoimi troskami, mówili jakiej chcą Polski i że chcą żyć godnie i bezpiecznie. Poruszanymi zagadnieniami i leżącymi im na sercu były problemy dotyczące m.in kwestii emerytur (powrotu do poprzedniego wieku emerytalnego 65 lat dla mężczyzn i 60 lat dla kobiet), sprawy związane z edukacją ich dzieci, poprawy sytuacji na rynku pracy(problem bezrobocia) i poprawy warunków pracy większej stawki godzinowej- określonej ustawowo oraz skończenia z nagminnym procederem „umów śmieciowych”.

Dzisiejsze spotkanie oceniam bardzo pozytywnie i dalej zamierzam kontynuować rozmowy z mieszkańcami naszego powiatu Starogardzkiego i mieszkańcami całego Pomorza. O dalszych spotkaniach będę informował na bieżąco na moim oficjalnym profilu facebookowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *