Spotkanie z mieszkańcami w Smętowie Granicznym

jan kilian w smętowie

W sobotę (20 lutego 2016 roku) odbyło się kolejne spotkanie posła Jana Kiliana  z mieszkańcami powiatu starogardzkiego. Tym razem miejscem spotkania było Smętowo Graniczne a współgospodarzem wizyty była Wójt gminy Smętowo Graniczne – Pani Anita Galant.

Podczas spotkania tradycyjnie padło wiele pytań od zebranych na sali mieszkańców gminy. Pytania poprzedziło wystąpienie posła Jana Kiliana, który w zwięzły sposób przedstawił najważniejsze sprawy i tematy  jakie podejmowane są w Sejmie a także zadania, które będą realizowane w najbliższej przyszłości.

Co warte podkreślenia zarówno poseł Jan Kilian jak i mieszkańcy dużo uwagi poświęcali zagadnieniom związanym z reindustrializacją kraju a także  tematom stricte gospodarczym. Poseł przedstawił także założenia przyjętego niedawno programu 500+, który wejdzie w życie od 1 kwietnia bieżącego roku. Warto nadmienić, że rozmowa toczona była w dobrej atmosferze a mieszkańcy zebrani na spotkaniu w swoich pytaniach nawiązywali do tematyki spotkania, czyli ”Rozmów o Polsce”.

To już trzecie w tym roku spotkanie posła Jana Kiliana z mieszkańcami powiatu starogardzkiego. Wcześniej poseł wraz z współpracownikami odwiedził Skórcz i Siwiałkę a w zeszłym tygodniu pracował na wyjazdowym posiedzeniu klubu Prawa i Sprawiedliwości na Podlasiu.

Uczestnicząca w spotkaniu wójt gminy Smętowo – Pani Anita Galant zaprosiła posła na dożynki wiejskie, które odbędą się w tym roku a także podziękowała za przybycie i udane spotkanie. Warto podkreślić, że spotkanie było bardzo dobrze przygotowane, co zostało zauważone przez uczestników spotkania.

W imieniu Posła Jana Kiliana a także współpracowników biura poselskiego dziękujemy wszystkim przybyłym mieszkańcom za spotkanie. Dziękujemy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *